Witamy na naszej stronie,
                            Witamy na półwyspie Peljesac!

 

Drodzy goście, przyjaciele i miłośnicy słońca i morza, oferujemy Państwu niezapomniany urlop i pozytywne pamiętać. Z zakwaterowanie w nowocześnie i komfortowo urządzone, wybraniu nas jako bazę wypadową do zwiedzania uroczych plaż i atrakcji kulturalnych na półwyspie Peljesac i Korcula.
W środku na półwyspie Peljesac, kąpie się w ciepłych promieniach śródziemnomorskiego słońca znajduje się w miejscowości Orebic.
W pobliżu miasta, czyli zaledwie 300 m od centrum to nowy budynek w prywatnym rodziny Prajo. Obiekt został wybudowany w 8 nowoczesnych i komfortowo urządzone apartamenty. Wszystkie apartamenty są dobrze zorganizowane i regularnie pod nadzorem higieny.

Z wielką usług możemy zagwarantować bardzo przystępnych i konkurencyjnych cenach. Rodzinna atmosfera i oferuje gościnność naszych gości dyskretny i bardzo przystępnej cenie.
O apartamenty
Więcej informacji na temat mieszkań można znaleźć na następnej stronie jest wyświetlany po prawej stronie, którą dzieli się na 8 części, dla każdego mieszkania. Oprócz ceny i inne informacje masz możliwość sprawdzenia dostępności każdego mieszkania na okres 12 miesięcy z góry, i dokonać rezerwacji.

 
   
 

Gdzie jesteśmy
Szanowni Panstwo za przybycie do Orebic lotniczego konieczne jest wybranie jednego z lotnisk. Najbliższe lotniska w Splicie (ok. 230 km) i Dubrownika (odległość ok. 120 km). Po przyjeździe na lotnisko, podróż należy kontynuować niektóre inne rodzaje transportu (lądowy lub morski). Biorąc pod uwagę, że jeśli przybywających drogą powietrzną, przez większą część podróży szybko mija nadzieję, że ten mały pozostałą część podróży będzie zadowolony, ponieważ jesteś prawie na miejscu. Szczegółowy opis trasy otwarte naszego planu (PDF> Download <<).
 

 
Zmień język
English Deutsch Hrvatski
     

 

Copyright by Apartmani-Prajo.com 2010
Design & hosting by